Slide

Plechová strešná krytina patrí medzi najčastejšie používané strešné krytiny na obytných domoch, cirkevných a verejných budovách.

Vďaka plne automatizovanému procesu výroby môžeme krytinu strihať na požadovanú dĺžku, čo umožňuje realizovať aj netypické objednávky a súčasne tak znížiť množstvo odpadu.

Slide
Škridlová krytina

Trend

Plochá plechová škridlová krytina Trend bola navrhnutá s dôrazom na najmenšie detaily. Na jednej strane ide o obrátenie trendov, ktoré zapadá do moderných architektonických štruktúr, na druhej strane sa jedná o nadčasový rovný povrch.

Estima

Estima

Vznikla z materiálov, ktoré zaručujú kvalitu, bezpečnosť a komfort. Dostupná s rôznymi povrchovými úpravami a v rôznych farbách sa stáva prvým prvkom, ktorý personalizuje stavbu. Slovo kvalita prichádza na myseľ už pri prvom pohľade na ESTIMU. Má dizajn vzbudzujúci úctu a rešpekt.

Slide
Škridlová krytina

Enigma

Nebola to jednoduchá úloha, ale ukázalo sa, že riešenie je možné. Vďaka dlhoročnej práci špecialistov z klampiarskeho odvetia a využitiu najnovších technológií v laboratóriách Blachotrapez vznikol produkt, na ktorý veľa z nás čakalo.

german simetric

German Simetric

German Simetric znamená precíznosť, odolnosť a klasický pekný vzhľad. Teraz môžu byť aj komplikované strešné konštrukcie realizované zo spoľahlivej plechovej škridlovej krytiny German Simetric, ktorá bude chrániť Vás aj Vašu rodinu dlhé roky.

Slide
Škridlová krytina

Tysenia

Jednomodulová plechová škridlová krytina TYSENIA je moderným strešným riešením pre investorov, ktorí hľadajú výnimočný vzhľad.

Talia krytina

Talia

TALIA 30 mm je plechová škridlová krytina známa svojím úzkym tvarom.

Slide
Germania Simetric

Germania Simetric

Unikátne trojité profilovanie plechovej škridlovej krytiny Germania Simetric zaručuje väčšiu pevnosť plechu, ale súčasne poddajnosť na formovanie.

Diament Eco plus

Diament Eco Plus

Plechová škridlová krytina Diament Eco Plus sa odlišuje výnimočným tvarom.

Slide
Diament plus

Diament Plus

Tradičný vzor plechovej škridlovej krytiny Diament Plus vyzerá na streche výnimočne vznešene.

Kingas Eco plus

Kingas

Model Kingas sa odlišuje zaujímavým vzorom, ktorý pripomína jemnú vlnu

Slide
Farby a vstupný materiál
Škridlová krytina
Spoločnosť Blachotrapez ponúka

rôzne farby škridlovej krytiny s polyesterovou povrchovou úpravou Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp, hliníkovou úpravou a Colorcoat HPS2000® Ultra. Výhodou plechovej škridly je výnimočne nízka hmotnosť. Váha 1 m2 plechu je okolo 4,5 kg. Váha je kľúčovým faktorom, ktorý vylučuje tradičnú škridlu pri plochých konštrukciách striech. Ľahká krytina nadmerne nezaťažuje a nenarúša konštrukciu celej budovy, čo je veľmi dôležité z ekonomického hľadiska v prípade stavby nového domu, ako aj pri zmene strešnej krytiny pri rekonštrukcii strechy. Produkty Blachotrapez sa jednoducho tvarujú, vďaka čomu je montáž tohto typu strešnej krytiny rýchla a jednoduchá.

Škridlová krytina
Použitie škridlovej krytiny

Produkt sa vyznačuje mimoriadnou univerzálnosťou. Je možné ho použiť na každý typ strmej strechy.
Škridlová krytina je vyrobená z pozinkovaného plechu. Vďaka veľmi vysokej kvalite zaručujeme, že vydrží veľa rokov v dokonalom technickom aj vizuálnom stave. Prevaha plechovej škridly nad tradičnou je najmä z dôvodu jej hmotnosti, ale tiež z dôvodu, že je možné ju oveľa jednoduchšie vyčistiť a nepotrebuje údržbu.

Inovatívne vzory sú výborným nápadom na zvýraznenie vzhľadu budovy. V ponuke máme veľký výber škridlovej krytiny s rôznym tvarom a reliéfmi.

Ďalšou výhodou našich výrobkov je aj široká paleta farieb, ktorá umožňuje vybrať farbu škridlovej krytiny ku každej budove. Okrem štandardných farieb z palety RAL máme aj ďalšie možnosti, napríklad unikátna matná štruktúra. Všetky farby sú nanesené v niekoľkých vrstvách spolu s ochrannými vrstvami a dekoratívnymi vrstvami. Výsledkom je výnimočná odolnosť. Záruka na naše škridlové krytiny je až do 60 rokov, čo tiež dokazuje vysokú kvalitu.

Škridlová krytina
Slide 3
Kontakt

Potrebujete poradiť?
Neváhajte nám napísať e-mail alebo nás kontaktujte.

Zavolajte nám

Naši odborníci vám radi pomôžu.

0902 051 929

Napíšte nám

Radi vám zodpovieme všetky otázky.

obchod@nasastrecha.sk

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Máte projekt a zaujíma Vás cena materiálu?

obchod@nasastrecha.sk

Slide
Diament plus

Kingas Eco Plus

Model plechovej škridlovej krytiny Kingas Eco Plus je krytinou s menším pretlačením stupňa (14 mm).

Kingas Eco plus

Kingas 15

Kingas 15 je plechovou škridlovou krytinou s klasickým vzorom jemnej vlny.