BRAMAC

Firma  začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR.V roku 1994 bola na Slovensku založená samostatná obchodná spoločnosť Bramac strešné systémy, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave.
V roku 1996 firma rýchlo zareagovala na vývoj na slovenskom stavebnom trhu a začala budovať vlastný výrobný závod. Celkové investície do výstavby presiahli 500 miliónov Sk a spoločnosť sa transformovala z čisto obchodnej  na výrobno-obchodnú spoločnosť. Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997.

Bramac – strešné systémy, spol. s r. o. je 100%-tnou dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Bramac Dachsysteme International GmbH.

Bramac krytina
Bramac
Platinum star od 12,50 bez DPH/m2   
Bramac
Platinum od 11,30 bez DPH/m2   
Bramac
Tegalit star od 12,60 bez DPH/m2   
Bramac
Tegalit protector od 11,90 bez DPH/m2   
Bramac
Klasik štandard od 8,70 bez DPH/m2   
Bramac
Klasik protector od 10,40 bez DPH/m2   
Bramac
Max 7° protector od 13,30 bez DPH/m2   
Bramac
Adria od 12,20 bez DPH/m2   

VOĽBA MODERNEJ KRYTINY

Betónové škridly Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín piesku, vody, portlandského cementu a pigmentov oxidu železa. Na rozdiel od iných strešných krytín sa pevnosti betónových škridiel časom zvyšujú, čo znamená záruku ich dlhej životnosti a funkčnosti. Výroba betónových škridiel je šetrná k prírode a prispieva tak k budúcej kvalite prostredia pre naše deti.

Výhody strešnej krytiny Bramac:

  • až o 50% vyššia pevnosť ako stanovuje norma, a preto znesú krytiny Bramac aj extrémne zaťaženie ako krupobitie, návaly snehu a silný vietor
  • mrazuvzdornosť vďaka nízkej nasiakavosti – čo potvrdzujeme 30-ročnou zárukou na mrazuzdornosť krytiny Bramac
  • škridla Bramac je vyrábaná ekologicky z prírodných surovín
  • ochrana pred hlukom
  • jednoduchá a rýchla pokládka
  • spĺňanie najprísnejších kritérií kvality testujeme vo vlastnom testovacom stredisku v Monier Technical Centre, ktorý je na trhu strešných krytín unikátom – pozrite sa, akým testom sú podrobované naše produkty: TU!