ZNAČKA DAKEA

Dakea je súčasťou portfólia značiek spoločnosti ALTATERRA Kft, ktorá patrí do súkromného dánskeho koncernu VKR Holdings. Značka bola vytvorená s cieľom vyrábať strešné okná a súvisiace doplnky za dostupnejšie ceny. Sú to výrobky najvyššej kvality, s jedinečným systémom servisnej podpory, navrhnutej takým spôsobom, aby jednak profesionáli ako aj majitelia domov získali väčšie výhody a nižšie riziko.

Dakea

Miestnosti s hlučným okolím alebo miestnosti s orientáciou na ulicu, ako aj miestnosti, ktoré vyžadujú zlepšenú tepelnú izoláciu, ako napr. spálne a obývacie izby atď.

Cena už od 309,40 bez Dph

Dakea

Miestnosti s hlučným okolím alebo miestnosti s orientáciou na ulicu, ako aj miestnosti, ktoré vyžadujú zlepšenú tepelnú izoláciu, ako napr. spálne a obývacie izby atď.“

Cena už od 384,20 bez Dph

Dakea

Dakea Ultima je produkt pre tých najnáročnejších klientov. Ultima predstavuje výborný výkon ohľadom znižovania hluku a odolnosti. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím.

Cena už od 309,40 bez Dph

Dakea

Dakea Better Energy je nové, energeticky úsporné kyvné strešné okno s izolačným trojsklom.

Cena už od 309,40 bez Dph

Dakea

Dakea Better Energy je nové, energeticky úsporné kyvné strešné okno s izolačným trojsklom.

Dakea

Dakea Better View kombinuje zvýšenú os otvárania okna s výborným presklením pre výnimočné pohodlie.

Dakea

Okná Dakea Better Safe PVC sú odolné vočI vlhkosti a znečisteniu, veľmi ľahko sa umývajú. Výborne sa osvedčujú vo všetkých obytných miestnostiach, ako aj v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou – v kuchyni alebo kúpeľni. Okná Dakea Better Safe PVC sú navyše energicky úsporné a bezpečné pre užívateľov.

Dakea

Dakea Better Safe sú klasické strešné okná so stredovou osou otáčania. Okná Dakea Better Safe sa vyznačujú vyššími parametrami energetickej účinnosti a bezpečnosti používania, pričom zaručujú nízku spotrebu energie a vysoký komfort!

Dakea

Vhodné do striech so sklonom 15 až 90 stupňov

Dakea

Nové okná Dakea Good so širším rámom sú solídne riešenie zabezpečujúce dlhú životnosť a komfort používania po celé roky.

Dakea

Vhodné do striech so sklonom 15 až 90 stupňov

Dakea

Nové strešné okná Dakea Good PVC sú odolné vočI vlhkosti a znečisteniu. Ide o ideálne riešenie do obytných miestností, ako aj priestorov so zvýšenou vlhkosťou.

Dakea

Doplnkové neotváravé strešné okno s izolačným trojsklom, ktoré zväčši výhľad z podkrovia a množstvo denného svetla.

Dakea

Doplnkové neotváravé vertikálne okno s izolačným trojsklom, ktoré zväčši výhľad z podkrovia a množstvo denného svetla.

Dakea

Strešné okno do plochej strechy je navrhnuté tak, že sa rozširuje smerom do interiéru a poskytuje viac svetla v miestnosti.

Dakea

Elektricky vetrané strešné svetlo má dažďový senzor, ktorý v prípade dažďa automaticky zatvorí okno.

Montáž strešných okien DAKEA

Firma Naša strecha zabezpečuje ako predaj strešných okien tak aj odbornú montáž.
Cenu za montáž vám vypracujeme na základe poskytnutých informácií, prípadne obhliadky.

montáž okna