Narazili ste na azbest pri rekonštrukcii domu či výmene strechy? Nechajte vaše starosti v našich rukách. Likvidujeme azbest a materiál obsahujúci azbest v súlade s platnými predpismi Slovenskej Republiky. Postaráme sa o odstránenie azbestu a jeho odvoz na kľúč.

Demontáž azbestu

Komplexné služby v oblastiach likvidácie azbestu

Vďaka dôrazu na kvalitu a nadštandardnému prístupu sme uskutočnili množstvo úspešných projektov v rámci Slovenska. Ponúkame skutočne komplexné služby v odbore likvidácie azbestu, ktoré sú zabezpečené kvalifikovanými odborníkmi a skúsenými pracovníkmi externou firmou. Disponujeme materiálnym, technickým, dopravným a skladovým zázemím. Našou prioritou je dodržanie dohodnutého termínu, zvoleného rozpočtu a vysokou kvalitou prevedenia.

Azbest - likvidácia

Nezáväzná cenová ponuka na mieru

Nemáte predstavu o tom, koľko by stálo vo vašom prípade odstránenie azbestu? Obráťte sa na nás s vašim problémom a vytvoríme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Cena zahŕňa všetky legislatívne kroky, dokumentáciu, bezpečné odstránenie azbestu z poškodených miest a následný vývoz a uloženie ho na skládku nebezpečného odpadu.

Demontáž azbestu