FINNERA- Pohodová a nápaditá po každej stránke

Nový inovatívny dizajn modulárnej krytiny Finnera nielen skrášli Vašu strechu, strecha bude taktiež neobyčajne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany výrobku zvyšuje odolnosť voči vplyvu počasia a vytvára nádherné jednoliate ukončenie strechy. To znamená, že získate najvyššiu kvalitu v rámci balíka, pripraveného na sklade u vybraných obchodných partnerov.
Ručíme za to, že montáž strechy bude tak ľahká a plynulá, ako sa len dá.
Konečný výsledok bude veľkolepý a vyhnete sa akýmkoľvek ťažkostiam.

Je vyrobená v triede kvality Ruukki 40 a je v ponuke s 40 ročnou zárukou na prehrdzavenie a 15 ročnou zárukou na farebnú stálosť.

Cena za m2 krytiny Ruukki FINNERA

Finnera 40 19,36 €/m2 bez DPH 23,23 €/m2 s DPH
Finnera 50 20,68 €/m2 bez DPH 24,82 €/m2 s DPH

TECHNICKÉ ÚDAJE

Celková šírka: 1190 mm
Krycia šírka: 1140 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Výška profilu: 52 mm
Dĺžka škridly: 330 mm
Celková dĺžka: 685 mm

MONTÁŽ

Montáž krytiny Monterrey odporúčame vykonať podľa montážneho návodu výrobcu alebo ju ponechať na školenných klampiarov. Krytinu podľa potreby striháme elektrickými nožnicami na plech alebo ručnými nožnicami. Piliny treba po odstrihnutí odstrániť. Krytina sa montuje na plné alebo prevetrávané debnenie s vyhovujúcou podstrešnou fóliou.

RUUKKI

RUUKKI

Fínsky výrobca plechových krytín tej najvyššej kvality. Firma ktorá má niekoľko desaťročí skúsenosti s výrobou plechových krytín má významné postavenie na trhoch strednej Európy. Momentálne sa firma zameriava na dve hlavné oblasti a to strešné krytiny a doplnky k nim a na oblasť priemyselných budov a ich opláštenia.

Finnera
Finnera