Frigge – tradičná krytina s elegantným vzhľadom

je moderná modulárna plechová strešná krytina, ktorá dokonale zapadá do súčasných architektonických trendov a potrieb všetkých zákazníkov.
Strešná krytina vznikla ako výsledok práce projektového tímu v spolupráci s klientmi a dodávateľmi. Vďaka tejto spolupráci má výrobok rad unikátnych vlastností, ktoré pozitívne ovplyvňujú proces montáže, použitia a vzhľad celej strechy. Krytina Frigge prichádza v troch prevedeniach – Ruukki 50+, Ruukki 40 a Ruukki 30, ktoré sa vzájomne líšia povrchovou úpravou, a tým aj zárukou.

Frigge tabula
Frigge

Cena za m2 krytiny Ruukki FRIGGE

Frigge 30 16,27 €/m2 bez DPH 19,52 €/m2 s DPH
Frigge 40 18,83 €/m2 bez DPH 22,59 €/m2 s DPH
Frigge 50 19,58 €/m2 bez DPH 23,49 €/m2 s DPH

TECHNICKÉ ÚDAJE

Celková šírka: 1213 mm
Krycia šírka: 1185 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Dĺžka škridly: 350 mm
Celková dĺžka tabule:   720 mm
Krycia dĺžka tabule: 700 mm
Minimálny sklon: 14°

MONTÁŽ

Montáž krytiny Frigge odporúčame vykonať podľa montážneho návodu výrobcu alebo ju ponechať na zaškolených klampiarov. Krytinu podľa potreby striháme elektrickými nožnicami na plech alebo ručnými nožnicami. Piliny treba po odstrihnutí odstrániť. Krytina sa montuje na strešné laty s vyhovujúcou podstrešnou fóliou.

RUUKKI

RUUKKI

fínsky výrobca plechových krytín tej najvyššej kvality. Firma ktorá má niekoľko desaťročí skúsenosti s výrobou plechových krytín má významné postavenie na trhoch strednej Európy. Momentálne sa firma zameriava na dve hlavné oblasti a to strešné krytiny a doplnky k nim a na oblasť priemyselných budov a ich opláštenia.

Blachotrapez RAL
monterrey
Frigge