Cena za m2 krytiny Blachotrapez GERMANIA

Germania lesk 6,80 €/m2 bez DPH 8,04 €/m2 s DPH
Germania mat 7,80 €/m2 bez DPH 9,24 €/m2 s DPH
Germania superior HB 7,40 €/m2 bez DPH 8,88 €/m2 s DPH
Germania

GERMANIA  – trvácna a pekná strecha
 
Pretože si ceníme našich zákazníkov, stavili sme na najvyššiu kvalitu ponúkaných výrobkov. Na ich výrobu používame najkvalitnejší materiál dodávaný poprednými svetovými výrobcami: Thyssenkrupp Steel Europe, TATA Steel a U.S.Steel. Práve vďaka použitiu kvalitných materiálov je krytina GERMANIA odolnejšia voči nečistote, korózii a poškriabaniu.
 
Pri navrhovaní jej tvaru sme stavili na eleganciu, trvácnosť a ekonomickosť. Tento inovačný a výnimočný výrobok sa odlišuje vyšším profilom a unikátnym trojitým pretlačením. Strecha je nadčasová a výnimočne výraznejšia.

Technické údaje

Celková šírka:                     1220 mm
Skutočná šírka pokrytia:                     1150 mm
Hrúbka plechu:                   0,5-0,6 mm
Výška prelisu:                25mm / 30mm
Výška profilu:                       20 mm
Dĺžka modulu škridle:                      350 mm
Minimálna dĺžka tabule:                720 mm/ modul
Maximálna dĺžka tabule:                            5970 mm

Montáž

Montáž odporúčame vykonať podľa montážneho návodu výrobcu alebo ju ponechať na školenných klampiarov. Krytinu podľa potreby striháme elektrickými nožnicami na plech alebo ručnými nožnicami. Piliny treba po odstrihnutí odstrániť. Pri montáži treba použiť skrutky s podložkou EPDM – odporúča sa 6 – 8 skrutiek na m2 krytiny.

Blachotrapez germania
Blachotrapez RAL
Blachotrapez

Blachotrapez

poľský výrobca plechových krytín vysokej kvality. Firma ktorá má významné postavenie na trhoch strednej Európy a radí sa medzi popredných výrobcov plechových krytín. Momentálne disponuje firma dvomi výrobnými halami s modernými lismi, kde sa vyrába viacero druhov strešných krytín v rôznych povrchových úpravách a disponuje širokou škálou klampiarskeho sortimentu.