Naša firma dnes spúšta letnú akciu “ podstrešná fólia ZADARMO „.

Akcia trvá do 30.9.2022

Podmienkou je nákup betónovej alebo pálenej krytiny od výrobcu Bramac, Creaton, Tondach, Terran.

Akcia je platná v prípade odberu celého strešného systému s potrebnými doplnkami v minimálnom množstve 150 m2. Po vyplnení dopytového formulára obdržíte cenovú ponuku do 72 hod.

Letná akcia
Copy of Big Summer Sale Instagram Story

EXTRA 135- paropriepustná fólia 1,5x50m=75m2

Trojvrstvová paropriepustná strešná membrána. Pozostáva z dvoch vrstiev polypropylénoej textílie a funkčného filmu, ktorý zabezpečuje vysokú paropriepustnosť vodnej pary ako aj vodotesnosť produktu. Môže byť vyrobená na objednávku vo verzii s dvoma samolepiacimi páskami – SK2. Je charakterizovaná zvýšenou odolnosťou voči roztrhnutiu, čo zvyšuje komfort práce pre klampiarov. Obsahuje špeciálne stabilizačné doplnky, ktoré spôsobujú, že odolnosť produktu voči žiareniu UV je až 4 mesiace. Vďaka tejto vlastnosti montáž strešnej krytiny môže byť odložená o nejaký čas.
Výhody:
Odolná voči pretrhnutiu
Vodotesná
Odolná voči UV žiareniu
Vhodná aj na plné debnenie
Nachádza použitie ako vstupné krytie u šikmých, zateplených, ventilovaných striech ako aj s plným debnením. Je veľmi výhodná na použitie pri renovácií strechy a podkrovia v „obrátenej technológii”. Na použitie produktu nie je nutné použitie ventilačnej medzery medzi membránou a tepelnou izoláciou (minerálna vlna, sklenená a iné), čo označuje, že membrána sa môže stýkať priamo so zateplením. Inštalácia finálnej strešnej krytiny na membránu by mala byť namontovaná použitím laty a kontralaty. Je dobré používať pod všetky typy strešných krytín – najmä pod plechové strešné krytina, betónové, keramické a hliníkové plechy.

Plošná hmotnosť cca. 140 g/m?
Paropriepustnosť 3000 g/m?/24h
Súčinite ľ Sd cca. 0,02 m
Odolnosť voči UV žiareniu 4 mesiace
Vodotesnosť W1
Rozmer rolky 1,5 m x 50 bm = 75 m?
Váha rolky cca. 10,50 kg