Cena za m2 krytiny Lindab GOODLOCK

Lindab Goodlock premium 8,45 €/ks bez DPH 10,14 €/ks s DPH štandartné farby
Lindab Goodlock elite 9,50 €/ks bez DPH 11,40 €/ks s DPH štandartné farby

O Lindab Goodlock

Maloformátová ľahká strešná krytina Lindab Goodlock patrí medzi TOP produkty, ktoré spoločnosť Lindab vyrába. Je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny. Celý systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k perforácii krytiny. Vďaka tomu toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou. Materiál, ktorý sa používa pri tejto strešnej krytine je vysokokvalitný švédsky oceľový plech s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic Matný s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame prevedenie Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 ročnou zárukou alebo povrchovú úpravu materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.

Lindab Goodlock
Goodlock

Výhody strešnej krytiny Lindab Goodlock

1. Vysokokvalitný švédsky oceľový plech
2. Tabuľa Goodlock, s najvyššou výškou vlny (46 mm) na slovenskom trhu, výrazne zvyšuje statickú nosnosť celej strechy a zabezpečuje jej pevnosť s dokonalým vzhľadom.
3. Bez viditeľných skrutiek
4. Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu
pri práci a rýchlu realizáciu strešného systému.
5. Nízka hmotnosť (5 kg/m2) nezaťažuje krovy.
 6. Vhodná na rekonštrukciu starších objektov, aj na novostavby.
 7. Aplikácia na strechy už od sklonu 15°.
 8. Bezproblémová preprava na miesto.

Katalógy

stresne_krytiny_august_2012 Ako si vybrat dobru strechumontazny-navod-krytiny

Široká farebná škála

Spoločnosť Lindab 

Spoločnosť Lindab patrí medzi európskych lídrov na trhu v oblasti vývoja, výroby a predaja výrobkov z tenkostennej ocele. Viac ako 50 rokov pôsobí firma Lindab vo viac ako 30 krajinách Európy a jej sídlo nájdete vo švédskom mestečku Grevie.

Na Slovensku začala spoločnosť  Lindab pôsobiť až po roku 2000 keď odkúpila vtedy jedného z najväčších výrobcov plechových strešných krytín – firmu ROVA.

Lindab logo