AKCIA – LINDAB CLICK -20%

   od 8,20 €/m2 bez DPH   

9,84 €/m2 s DPH

Platí pri základných farbách, povrchová úprava premium mat, elite min množstvo 70 m2 , akcia platí pri odbere kompletného príslušenstva, zvodového systému a montáže. Akcia sa nevzťahuje na pultové strechy. Platí do 30.8.2020.

Lindab Click
Lindab Click top

Cena za m2 krytiny Lindab CLICK

Lindab Click classic 8,76 €/m2 bez DPH 10,51 €/m2 s DPH štandartné farby
Lindab Click premium 8,20 €/m2 bez DPH   9,84 €/m2 s DPH štandartné farby
Lindab Click elite 11,90 €/m2 bez DPH 14,28 €/m2 s DPH štandartné farby
Lindab Click durafrost 13,50 €/m2 bez DPH 16,20 €/m2 s DPH
Antikondenzačná úrpava 2,50 €/m2 bez DPH 3,00 €/m2 s DPH

 O Lindab CLICK 

Strešná krytina Lindab SRP Click si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad. Jej veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu montujete, získate kvalitnú a odolnú strechu na niekoľko desiatok rokov.

Strešná krytina Lindab Click SRP je vyrábaná v rozmere výšky stojatého zámku a to 25 mm. Okrem toho je v ponuke aj  Lindab Click SRP s označením DN. Ten je vybavený dvoma radmi prelisov po celej svojej dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto elegantnej strešnej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic lesklý s 25 mikrónovou farebnou úpravou, Premium mat, s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame prevedenie Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 – ročnou zárukou

NOVINKA

Spoločnosť Lindab, ako popredný svetový výrobca a predajca strešných systémov z prvotriednej švédskej ocele, prichádza s novinkou pri drážkovej strešnej krytiny SRP Click, ktorá  zlepšuje jej vlastnosti. Na prianie zákazníkov je možné pri výrobe krytiny na spodnú stranu naniesť špeciálnu plstenú vrstvu Sound control. Jej výsledkom je účinný spôsob redukcie vibrácií a hlučnosti spôsobených pri silnejšom vetre či daždi. Navyše, má tento materiál antikondenzačnú schopnosť, čo zabraňuje vytváraniu kondenzu na spodnej strane krytiny

Lindab Click new
Lindab Click

Výhody strešnej krytiny Lindab CLICK

Štýlová a odolná
Vyrobená z kvalitného švédskeho plechu
Bez viditeľných kotviacich skrutiek
Aplikácia na strecha je možná už od sklonu 7°
Nízka hmotnosť (5kg/m2) nezaťažuje krovy
Je vhodná na rekonštrukciu, novostavby a tiež fasády
Rýchla a jednoduchá montáž
Písomná záruka 15 – 30 rokov  (v závislosti od povrchovej úprav)

Katalógy

stresne_krytiny_august_2012 Ako si vybrat dobru strechumontazny-navod-krytiny

Spoločnosť Lindab 

Spoločnosť Lindab patrí medzi európskych lídrov na trhu v oblasti vývoja, výroby a predaja výrobkov z tenkostennej ocele. Viac ako 50 rokov pôsobí firma Lindab vo viac ako 30 krajinách Európy a jej sídlo nájdete vo švédskom mestečku Grevie.

Na Slovensku začala spoločnosť  Lindab pôsobiť až po roku 2000 keď odkúpila vtedy jedného z najväčších výrobcov plechových strešných krytín – firmu ROVA.

Lindab logo
Napíšte nám