Lindab

LINDAB – KRYTINY

O firme Lindab

Švédsky koncern Lindab už viac ako pol storočie vyvíja, vyrába a predáva produkty z tenkostenných plechov, vďaka čomu dnes patrí k vedúcim lídrom na stavebnom trhu v celej Európe.Lindab ponúka produkty a riešenia v dvoch obchodných oblastiach – Stavebné komponenty a Ventilácie. Centrála spoločnosti sa nachádza v švédskom meste Grevie a spoločnosť dnes pôsobí vo viac ako 30 krajinách Európy.
Na Slovensku Lindab vyrába vysokokvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení.

Lindab

PONUKA KRYTÍN

Lindab

už od 15,45 €/bez DPH

Lindab

už od 15,45 €/bez DPH

Lindab

už od 11,25 €/bez DPH

Lindab

už od 10,62 €/bez DPH

Lindab

už od 14,40 €/bez DPH

Lindab

už od 11,23 €/bez DPH

Lindab

už od 11,40 €/bez DPH

Lindab

už od 11,40 €/bez DPH

Povrchové úpravy strešných krytín

V našej ponuke nájdete štyri typy povrchových úprav ClassicPremium Matt, Elite a hliníková AL Mat, ktoré chránia krytinu pred mechanickým poškodením a zároveň sa líšia schopnosťou čeliť vonkajším vplyvom ako sú UV žiarenie, vysoké a nízke teploty, sneh či dážď.

Záruky strešných krytín Lindab

V rámci záruk pokrývame najväčší rozsah plnenia na trhu, čím. Nikdy nenecháme žiadnu reklamáciu bez odozvy. Pokiaľ vôbec nastane …

Lindab
Lindab
Lindab