header-bg
Lindab TOPLINE
Lindab Topline

Veľkoformátová krytina so zvýrazneným 3D profilom

Ponuku veľkoformátových krytín uzatvára krytina Lindab LPA. Typická, jemne natiahnutá vlna bez problémov odoláva rozmarom a nástrahám počasia. Je vybavená dvojitou vodnou drážkou čo zabezpečuje dvojité istenie proti vode. Ako jediná z veľkoformátových krytín má začiatok a koniec tabule v tvare 3D vlny, čím je typický vysoký profil krytiny krásne zvýraznený a vašej streche dodáva štýl.

Slide
euro_symbol

Veľkoformátové krytiny sa svojim vlastnosťami radia medzi cenovo a teda aj ekonomicky výhodné

Nie je potrebné stavať masívne a hrubé krovy, pretože plechové krytiny sú až 10-krát ľahšie ako betónové či keramické krytiny

ac_unit

Plechová krytina je nenasiakavá a má 100%-nú mrazuvzdornosť

Korektné záruky v trvaní od 15 - 30 rokov v závislosti od povrchovej úpravy

build

Rýchla montáž

Slide 1
Lindab Topline
Základný popis

Maintaining a healthy lifestyle is challenging at any age, and for adults 50 and over, one of the best ways to combat the symptoms of “old age” is to be educated about ways to stay healthy.

Ľahká strešná krytina vyrobená z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických strešných škridiel. Pre krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), ktorý dodáva krytine väčšiu tuhosť a atraktívny vzhľad s neprehliadnuteľnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navyše vybavená dokonale prepracovanou poistnou vodnou drážkou, ktorá v mieste napojenia slúži ako ochrana proti zatečeniu aj pri extrémnych poveternostných podmienkach.

Lindab Topline
Slide
Fotky realizácií
Lindab Topline
Lindab Topline
Lindab Topline
invest-bg
Lindab Topline

Potrebujete viac informácií alebo máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?