MONTÁŽ STRECHY

Všetko vyriešime za Vás

  • Prídeme a zameriame Vašu strechu
  • Vypočujeme si Vaše predstavy a poradíme Vám čo najideálnejšie riešenie
  • Pripravíme Vám cenovú ponuku na kompletný strešný systém
  • Dodáme Vami vybraný materiál za vynikajúce ceny Zabezpečíme Vám kvalitnú montáž Vašej strechy a dáme Vám  aj záruku naviac
montáž strechy

MONTÁŽ KROVU

Rozdelenie striech
Základné rozdelenie striech vychádza z ich tvaru. Strechy môžeme rozčleniť na pultové, sedlové, sedlové s valbou alebo s polvalbami, krížové a polokrížové, stanové, vežové,  manzardové a valcové.

Podľa systému nosnej sústavy sa súčasné konštrukcie delia na: väznicové sústavy (stojatá stolica, ležatá stolica atď.), hambálkové sústavy, vlašské sústavy, sústavy vežových krovov, väzníkové sústavy, rámové sústavy, úsporné sústavy samonosných strešných rovín, kombinované sústavy

KLASICKÝ KROV

Klasický krov

Naša firma má 3 montážne partie na stavbu klasiských väzníkov. Materiál k týmto väzníkom berieme priamo z píly čo vám zaručuje skutočne veľmi výhodné ceny a nami overenú kvalitu reziva, ktoré je výhradne zo Slovenska. Rezivo na väzník vieme podľa potreby podrobiť aj impregnácii proti škodcom.

VAZNÍKOVÝ KROV

väzníkový krov

Pri väzníkových krovoch úzko spolupracujeme s jednou z naväčších slovenských firiem na výrobu a dodávku väzníkov. Taktiež máme či už vlastné ako aj externé montážne skupiny týchto krovov. Tu treba dodať že výber väzníkového krovu je limitovaný dostupnosťou daného miesta pre nákladnú dopravu.

MONTÁŽ KRYTINY

PÁLENÉ KRYTINY (ŠKRIDLE) A ICH VÝHODY

MONTÁŽ STRECHY

Pálená krytina patrí medzi tradičné strešné krytiny, ktoré sa ako v minulosti, tak hlavne teraz v súčasnosti, tešia obrovskej obľube a dopytu zo strany mnohých užívateľov. Škridla ako ju taktiež nazývame je veľmi obľúbená predovšetkým pre svoje výhodné špecifické vlastnosti a parametre, ktoré ponúka. Obrovskou prednosťou je jej odolnosť.

Pálená krytina je veľmi odolným produktom, ktorý predstavuje pre akýkoľvek strešný systém výhodné riešenie a to hlavne preto, že predstavuje vysokú životnosť. Je odolná aj proti najrôznejším pestrým poveternostným podmienkam. Neprekvapí ju ani dážď, ani slnečné žiarenie, dokonca ani mráz alebo sneh a má taktiež veľmi nízku mieru absorbácie vody.

Podľa použitého materiálu pri výrobe delíme pálené krytiny na keramické a betónové.

PLECHOVÉ KRYTINY A ICH VÝHODY

MONTÁŽ STRECHY

Plechové strechy prešli rovnako ako ostatné materiálové základne v stavebníctve svojim vývojom. Dvoma základnými dôvodmi, prečo si volíme montáž plechovej krytiny sú nízka hmotnosť a rýchlosť pri montáži strechy.

Moderné druhy plechových krytín sú povrchovo antikorózne upravené, pričom sú na exteriérovej strane potiahnuté PVC fóliou. Vzhľadom na takúto štruktúru na nedávajú výrobcovia aj niekoľko desaťročnú záruku na prehrdzavenie. Životnosť strechy závisí napríklad aj od použitých spojovacích materiálov.

Výhodou plechovej strechy je hmotnosť, ktorá je až desaťnásobne nižšia ako pri klasickej škridlovej konštrukcii. Použitie plechu je opodstatnené aj pri starších, staticky poddimenzovaných domoch alebo chatách, ktoré by škridlová strecha neúmerne zaťažila.

                5x PREČO STRECHA OD NÁS                   

 KVALITNÉ MATERIÁLY, OVERENÉ ZNAČKY

zvitky

ODBORNÁ MONTÁŽ, KVALITNÝ SERVIS

montáž plechu

PREDĹŽENÁ

ZÁRUKA 

MONTÁŽ STRECHY

DOPRAVA A VYKLÁDKA TOVARU

MONTÁŽ STRECHY

STRECHY Z NAŠICH RÚK

Poprechádzajte sa po našej virtuálnej galérii a pozrite sa, ako dokáže nová značková strecha zmeniť vzhľad celého domu. K dispozícii je veľa farieb a štýlov. Hodila by sa niektorá z týchto striech k vášmu domu?

MONTÁŽ STRECHY