Keramické škridly CREATON v sebe spájajú modernú technológiu, patentované riešenia, najvyššiu kvalitu a trvácnosť. Prepracované do najmenších detailov sú zárukou prestíže a najlepšieho dizajnu. Škridly CREATON sa vyrábajú z najlepších ložísk ílu v Európe, sú zušľachtené najkvalitnejšími engobovanými alebo glazúrovanými povrchmi. Ponúkame 29 modelov keramických škridiel v širokej palete farieb, spolu s doplnkami a fasádnymi prvkami.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON
ZÁRUKA
NA KERAMICKÉ ŠKRIDLY POSKYTUJEME AŽ 50-ROČNÚ ZÁRUKU PLYNÚCU ODO DŇA NÁKUPU*.
KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

POVRCH PRÍRODNÝ

Vďaka vynikajúcim surovinám a novým technológiám môžeme vyrábať škridly s výnimočne hladkým povrchom, čo zaručuje kusové pálenie a najkvalitnejšia prírodná surovina. Každá škridla s prírodným povrchom je jedinečná. Škridla sa vyznačuje malými odlišnosťami červených odtieňov, ktoré sú také charakteristické pre prírodný íl. Bobrovky s prírodným povrchom môžu mať hladký, drsný, brúsený alebo žíhaný povrch.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

ENGOBOVANÝ POVRCH

Kolekcia engobovaných škridiel „NUANCE” sa vyznačuje hodvábnym leskom a hladkým povrchom. Bohatá paleta tónovaných farieb dokáže splniť aj tie najnevšednejšie projektové zámery. Prírodné škridly zušľachťujeme vytváraním povrchov z vysoko kvalitných engob. Engobovaný povrch zvýrazňuje hĺbku farby a zvyšuje odolnosť škridly voči negatívnemu vplyvu vonkajšieho prostredia.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

GLAZÚROVANÝ POVRCH

Kolekcia glazúrovaných škridiel „FINESSE“ a „NOBLESSE“ umožňuje dosiahnuť podobný vzhľad ako má porcelán. Vďaka glazúrovanému povrchu sa na hladkom povrchu neusadzujú čiastočky špiny, mach či lišajníky. Je to inovácia, ktorá očarúva a natrvalo skrášľuje vzhľad striech. Glazúra škridiel funguje ako ochranný pancier, v nej je ukryté tajomstvo dlhovekosti a odolnosti voči negatívnemu vplyvu vonkajšieho prostredia.

PONUKA PRODUKTOV

Veľkoformátová keramická škridla.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 1,88 €/ks bez DPH      

Klasická elegantnosť v modernom vydaní.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 1,85 €/ks bez DPH      

Plochá holandská škridla veľkého formátu.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 2,02 €/ks bez DPH      

Posuvná škridla s konkávnym žľabom

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 1,79 €/ks bez DPH      

Moderná plochá škridla v XXL rozmeroch.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 2,69 €/ks bez DPH      

Historický charakter stavieb.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

od 1,09 €/ks bez DPH      

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON
KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON
KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON
KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON

PRÍRODNÉ ZLOŽKY

Iba prírodné zložky bez škodlivých prísad.

NAJLEPŠIE LOŽISKÁ

Íl na výrobu škridiel pochádza z najlepších ložísk na území celej Európy.

BEZDOTYKOVÉ VYPAĽOVANIE

Technológia bezdotykového vypaľovania zaručuje najvyššiu možnú kvalitu.

PRECÍZNA MONTÁŽ

Vďaka inovatívnym technickým riešeniam, ako aj znalostiam a skúsenostiam, s ktorými sa delíme s pokrývačmi v Akadémii CREATON.

ZACHOVANIE PAMIATOK – VDÝCHNITE NOVÝ ŽIVOT DO STAREJ KRÁSY

Každý, kto chce zachovať výnimočnú krásu historických tvarov strechy, potrebuje partnera citlivého na tradíciu a jej význam, nehovoriac o portfóliu výrobkov, ktoré sú vhodné na špeciálne riešenia a verné rekonštrukcie.

CREATON ponúka najširší sortiment bobroviek na svete, preto dokáže splniť všetky individuálne očakávania a požiadavky, umožňujúc vytvárať jedinečné riešenia.

Mnoho historických a pamiatkových budov na Slovensku a v celej Európe bolo zrekonštruovaných s použitím výrobkov z našej bohatej ponuky modelov keramických škridiel, farieb, ako aj mimoriadnej kvality povrchov (prírodných, engobovaných, glazúrovaných), ktoré dokážu vdýchnuť nový život do starej krásy.

KERAMICKÁ ŠKRIDLA CREATON