Plechová krytina
Barber
Bramac krytina
Plechová krytina – borec ľahkej váhy
Plechová krytina

Plechové strešné krytiny sa tešia stále väčšiemu záujmu zákazníkov. Strechy s plechovou strešnou krytinou sa okrem tej najlepšej kvality vyznačujú širokou škálou farieb a povrchov, nízkou váhou, zaujímavým dizajnom a hlavne až 50-ročnú zárukou. Plechová strešná krytina je finančne najvýhodnejším riešením pre strechu ako celok vďaka rýchlej a jednoduchej montáži.

About
Plechová krytina
Aké je využitie plechových krytín?

Môžeme ich využiť napríklad pri rekonštrukcii starších domov, avšak plechová strešná krytina nezaťaží pôvodnú konštrukciu krovu, ktorý tak nie je potrebné meniť či vystužovať. Ďalej sa dá využiť ako oplotenie či zakrytie jednoduchých prístreškov.

Plechová krytina
Výhody
Nevýhody

Výhodou plechovej strechy je hmotnosť, ktorá je až desaťnásobne nižšia ako pri klasickej škridlovej konštrukcii. Preto je plech obľúbeným materiálom na výrobných halách či sendvičových konštrukciách obchodných centier a hypermarketov, stavaných s ohľadom na čo najnižšie náklady. Použitie plechu je opodstatnené aj pri starších, staticky poddimenzovaných domoch alebo chatách, ktoré by škridlová strecha neúmerne zaťažila. Úsporu nákladov a hmotnosti predstavuje aj rezivo s menšími prierezmi potrebné na krov. Vhodnosť krovu pre krytinu by mal však posúdiť odborník, ktorý vezme do úvahy aj zaťaženie strechy vetrom alebo snehom.

Nízka hmotnosť strechy na druhej strane prináša vyššie riziko pri výčinoch počasia, ktoré je u nás v poslednom období čoraz častejšie. Všimnite si, aké typy striech odnášajú veterné smršte. Sú to práve ľahké plechové konštrukcie, pričom škoda spôsobená sprievodnými prívalovými dažďami môže byť vysoká. Toto riziko zníži na minimum profesionálna montáž krytiny.

Slide

V našej širokej ponuke nájdete plechovú krytinu od výrobcov Blachotrapez, Ruukki a Lindab. V prípade záujmu Vám zabezpečíme extrémne ľahkú hliníkovú strechu od výrobcu PREFA.

Plechová krytina
14,73 € bez DPH/ m2 17,67 € s DPH/m2
Plechová krytina
12,84 € bez DPH/m2 15,40 € s DPH/m2
Plechová krytina
7,62 € bez DPH/m2 9,15 € s DPH/m2
Plechová krytina
17,58 € bez DPH/ m2 21,09 € s DPH/m2
Plechová krytina
12,84 € bez DPH/m2 15,40 € s DPH/m2
Plechová krytina
7,50 € bez DPH/m2 8,99 € s DPH/m2
Plechová krytina
13,54 € bez DPH/ m2 16,25 € s DPH/m2
Plechová krytina
14,45 € bez DPH/m2 17,34 € s DPH/m2
Plechová krytina
8,57 € bez DPH/m2 10,29 € s DPH/m2
Plechová krytina
Contact
KONTAKT

Potrebujete poradiť?
Neváhajte nám napísať e-mail alebo nás kontaktujte na jednom z nižšie uvedených odkazov.

KONTAKT

Naši odborníci vám radi pomôžu.

0902 051 929

NAPíšTE NáM

Radi vám zodpovieme všetky otázky.

obchod@nasastrecha.sk

assignment

NECHAJTE SI VYPRACOVAť PONUKU

Máte projekt a zaujíma Vás cena materiálu?

obchod@nasastrecha.sk