Betónová strešná krytina KMB BETA je elegantná a pritom vysoko účelná. Škridly KMB BETA sú vyrábané osvedčenými technológiami a dosahujú prvotriednu kvalitu. O tom svedčí vzrastajúci záujem realizačných firiem, projektantov a koncových uživateľov o naše výrobky, ktorý nás pasuje do úlohy jedného z nejvetších výrobcov krytiny v ČR vôbec.

Beta

Technické údaje pre základnú škridlu:

 
Celková šírka Celková dĺžka Krycia šírka Hmotnosť 1 ks Hmotnosť 1 m² Potreba 1 m² Počet na palete Bezpečný sklon Použitie pre sklon Latovanie
331 mm 420 mm 301 mm 4,25 kg 42,5 kg 10 ks 252 ks 22° 12 – 90° 320 – 340 mm

Cenník:

Beta ks/pal Prima Briliant Elegant
bez DPH/ks s DPH/ks bez DPH/ks s DPH/ks bez DPH/ks s DPH/ks
Škridla základná 252 1,00 € 1,21 € 0,85 € 1,01 € 0,78 € 0,94 €

Farebné a povrchové kombinácie:

Beta

Popis produktu:

Výraznou vlastnosťou betónovej krytiny je jej vysoká pevnosť.Preto je možné vyrábať škridle väčších rozmerov a tým znížiť ich počet  na 1 m². S tým je spojená aj nižšia cena a porovnateľné zaťaženie strešnej konštrukciu ako pri pálených škridlách. Presné tvary škridiel a široký sortiment doplnkov uľahčujú jej položenie.

Zo skúseností možno povedať že betónová krytina KMB BETA má životnoťt až 100 rokov,k čomu okrem iného prispiva vysoká mrazuvzdornosť našej krytiny.Škridle sa vyrábajú v niekoľkých farebných odtieňoch, a troch povrchových úpravách z ktorých si každý zákazník môže vybrať podľa svojho vkusu či charakteru stavby. KMB BETA ponúka tieto odtiene: tehlovo červený, višňový,tmavo hnedý, čierny a šedý.

Povrchové úpravy:

Elegant – dvojitý akrylátový nástrek
Briliant – špeciálny dvojitý nástrek s leskom
Standard – pregarbený betón bez povrchovej úpravy
Efekt – s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástreku vytvárajúci farebný efekt.

Dodává se v lehote 30 dní od dňa potvrdenia objednávky. Kombinácia farieb: višňová, čierna.Kvalitné povrchové úpravy škridiel zabezpečujú ich dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť na celej ploche a farebnú stálosť.