Nová strešná škridla KMB ROTA napĺňa požiadavky súčasných architektonických trendov. Je vhodná pre moderné stavby s hladkou, jednoduchou líniou.
Od zaužívaných rozmerov betónových strešných krytín sa odlišuje predĺženým formátom, ktorý umožňuje rýchlejšiu pokládku (8 ks/m2) a menší počet škár v streche pri nižšej hmotnosti (50,4 kg/m2).

Rota

Technické údaje pre základnú škridlu:

 
Celková šírka Celková dĺžka Krycia šírka Hmotnosť 1 ks Hmotnosť 1 m² Potreba 1 m² Počet na palete Bezpečný sklon Použitie pre sklon Latovanie
330 mm 496,5 mm 300 mm 6,3 kg 50,4 kg 8 ks 90 ks 30° 15 – 90° 396 – 416 mm

Cenník:

Rota ks/pal Prima Briliant
bez DPH/ks s DPH/ks bez DPH/ks s DPH/ks
Škridla základná 180 1,56 € 1,87 € 1,33 € 1,60 €

Popis produktu:

Dômyselné profilovanie rubovej strany škridly zaisťuje vysokú pevnosť aj pri predĺženom, plochom tvare krytiny. Toto riešenieí súčasne umožňuje rýchlejšiu pokládku, iba 8 ks/m2, vyššiu tesnosť strechy vďaka menšiemu počtu škár a nižšiu hmotnosť na m2.

Štandardom k základnej škridle je celý rad strešných doplnkov na riešenie rôznych funkčných a prestupových požiadaviek.

Škridla se vyrábajú jen v čiernej farbe v lesklom prevedení – Briliant. Kvalitná povrchová úprava zaisťuje pri škridlách Rota dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť na celej ploche a farebnú stálosť.

Škridla základná

KMB ROTA je hladká rovná škridla so zníženou dvojitou vodnou drážkou a patním rebrovaním.

Inováciou úžitkových a technických vlastností, vrátane ponuky obľúbeného plochého profilu škridly s tromi farbami povrchovej úpravy, je KMB ROTA žiadanou modernou krytinou.

Základné parametre

Dĺžka   ………………. 496,5 mm
Šírka   ……………….. 330 mm
Krycia šírka ………. 300 mm