RETRO PANEL – moderná krytina so skrytím kotvením

Strešná krytina Retro panel so stojatou zámkou nadväzuje na klasické „falcované“ krytiny. Vďaka neustálej potrebe inovácie, vyvinula spoločnosť Blachotrapez výrobok pod názvom „Strešný Retro panel“, ktorého funkčnosť, rýchla a jednoduchá montáž sa spojili s výnimočným vzhľadom, aby tak splnili aj najvyššie estetické očakávania. Spojenie týchto predností v jednom výrobku nám dáva veľa možností pri navrhovaní strechy. V závislosti od plánovaného vzhľadu budovy, môžeme zvýrazniť jej tradičný štýl alebo podčiarknuť moderný charakter. Veľkou výhodou Retro panelu okrem využitia ako strešnej krytiny je využitie pri odvetrávaných fasádach budov.

Retro 25
Retro panel

Cena za m2 krytiny Blachotrapez RETRO PANEL

Retro panel lesk 7,50 €/m2 bez DPH 9,00 €/m2 s DPH
Retro panel mat TK 8,90 €/m2 bez DPH 10,68 €/m2 s DPH
Retro panel superior HB 9,60 €/m2 bez DPH 11,52 €/m2 s DPH
Antikondenzačná úprava 2,30 €/m2 bez DPH     2,76 €/m2 s DPH

TECHNICKÉ ÚDAJE

Celková šírka: 554 mm
Krycia šírka: 521 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Výška zámku: 25 mm
Minimálna dĺžka tabule:   65 cm
Maximálna dĺžka tabule: 900 cm

MONTÁŽ

Montáž krytiny Retro panel odporúčame vykonať podľa montážneho návodu výrobcu alebo ju ponechať na školenných klampiarov. Krytinu podľa potreby striháme elektrickými nožnicami na plech alebo ručnými nožnicami. Piliny treba po odstrihnutí odstrániť. Krytina sa montuje na plné alebo prevetrávané debnenie s vyhovujúcou podstrešnou fóliou.

Blachotrapez

BLACHOTRAPEZ

poľský výrobca plechových krytín vysokej kvality. Firma ktorá má významné postavenie na trhoch strednej Európy a radí sa medzi popredných výrobcov plechových krytín. Momentálne disponuje firma dvomi výrobnými halami s modernými lismi, kde sa vyrába viacero druhov strešných krytín v rôznych povrchových úpravách a disponuje širokou škálou klampiarskeho sortimentu.

Blachotrapez RAL
Retro panel
Napíšte nám