RETRO 25 – moderná krytina so skrytím kotvením

Strešný panel so stojatou zámkou nadväzuje na klasické „falcované“ krytiny. Vďaka neustálej potrebe inovácie, vyvinula spoločnosť Blachotrapez výrobok pod názvom „Strešný panel RETRO“, ktorého funkčnosť, rýchla a jednoduchá montáž sa spojili s výnimočným vzhľadom, aby tak splnili aj najvyššie estetické očakávania. Spojenie týchto predností v jednom výrobku nám dáva veľa možností pri navrhovaní strechy. V závislosti od plánovaného vzhľadu budovy, môžeme zvýrazniť jej tradičný štýl alebo podčiarknuť moderný charakter.

Cena za m2 krytiny Blachotrapez RETRO 25

Retro 25 lesk 7,10 €/m2 bez DPH 8,52 €/m2 s DPH
Retro 25 mat 7,95 €/m2 bez DPH 9,54 €/m2 s DPH
Retro 25 superior HB 8,15 €/m2 bez DPH 9,78 €/m2 s DPH
Retro 25

Technické údaje

Celková šírka: 554 mm
Krycia šírka: 521 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Výška zámku: 25 mm
Minimálna dĺžka tabule: 650 mm
Maximálna dĺžka tabule: 8000 mm
Retro panel

Montáž

Montáž odporúčame vykonať podľa montážneho návodu výrobcu alebo ju ponechať na školenných klampiarov. Krytinu podľa potreby striháme elektrickými nožnicami na plech alebo ručnými nožnicami. Piliny treba po odstrihnutí odstrániť. Krytina sa montuje na plné alebo prevetrávané debnenie s vyhovujúcou podstrešnou fóliou.

Blachotrapez

Blachotrapez

poľský výrobca plechových krytín vysokej kvality. Firma ktorá má významné postavenie na trhoch strednej Európy a radí sa medzi popredných výrobcov plechových krytín. Momentálne disponuje firma dvomi výrobnými halami s modernými lismi, kde sa vyrába viacero druhov strešných krytín v rôznych povrchových úpravách a disponuje širokou škálou klampiarskeho sortimentu.

Napíšte nám