STREŠNÁ KRYTINA
Slide #1

Strešná krytina

Vyberte si zo širokej ponuky betónovej, pálenej alebo plechovej krytiny od renomovaných výrobcov Blachotrapez, Ruukki, Lindab, Bramac, Creaton, Tondach, Terran, KM Beta

STREŠNÁ KRYTINA
Slide
Rozmanitosť strešnej krytiny

Strešná krytina nie je len ochranou domu pred počasím. Strecha dáva Vášmu domu celkový ráz a zásadne ovplyvňuje to, aký bude jeho celkový vzhľad. V našom strešnom centre Vám ponúkame široký výber strešnej krytiny značiek Blachotrapez, Ruukki, Lindab, Creaton, Bramac, Terran za najlepšiu cenu na trhu.
Vyberať môžete z plechovej krytiny maloformátové aj veľkoformátové, pálené tašky i betónovej škridlovej krytiny. Ďalej ponúkame asfalový šindeľ a samozrejme u nás nájdete všetky doplnky k streche vrátane odkvapového systému. Všetko v mnohých farebných aj povrchových úpravách.

S výberom vám radi poradíme, či upravíme zakúpený materiál podľa vašich požiadaviek

Slide
STREŠNÁ KRYTINA

Ako si vybrať strešnú krytinu?

Pri výbere strešnej krytiny rešpektujte bezpečný sklon strechy, pre ktorý je krytina určená.
Skvelú životnosť majú betónové a keramické škridly (80 – 100 rokov).
Krytina z prírodných materiálov, akými sú drevo či slama, si vyžaduje zvýšenú a pravidelnú údržbu.
Strešné doplnky ovplyvňujú funkčnosť, životnosť, vzhľad strechy i konečnú cenu za strešnú krytinu.
Pri výbere strešnej krytiny využívajte konzultácie s odborníkmi, predídete tak nevhodnému výberu.

Slide

Kvalita bez kompromisov

Široká škála nami ponúkaných značiek a modelov poskytuje možnosť výberu nielen „pre oko“, ale aj istotu, že všetky majú požadované vlastnosti, ktoré kvalitná krytina musí spĺňať. V sortimente krytín nájdete keramické, betónové a plechové krytiny s variabilnou povrchovou úpravou a farebnou škálou, od klasického štýlu – jednofarebných až po stredomorské prevedenia viacfarebných – a to jednak v prémiovom prevedení, v bežne dostupnom štandarde, ale aj v ekonomickom variante. To všetko, samozrejme, bez kompromisov v kvalite tovaru.

STREŠNÁ KRYTINA
Kontaktujte nás
Máte otázky?
Kontaktujte nás!
STREŠNÁ KRYTINA

obchod@nasastrecha.sk

+421 902 051 929

Radi Vás privítame aj po pracovnej dobe, alebo cez víkend – zavolajte nám a dohodnite si stretnutie mimo otváracích hodín, alebo priamo v sklade, kde nájdete všetky farebné odtiene na jednom mieste.