Vuelux prezentácia

VELUX SVETLOVODY

VELUX SVETLOVOD TWR/TLR pre šikmé strechy

VELUX SVETLOVOD TCR pre ploché strechy

VELUX CVP elektricky ovládaný

VELUX CVP manuálne ovládaný

VELUX  SVETLOVODY

SVETLOVODY PRE ŠIKMÉ STRECHY

svetlovod TWR je určený do šikmých striech s profilovanou strešnou krytinou a svetlovod TLR do šikmých striech s plochou strešnou krytinou. Pevný tubus má 98% odrazivosť a v základnom sete má dĺžku od 1,0 do 1,7 m. Kruhový difúzor v interéri je vybavený snímateľným akrylátovým dvojsklom pre jednoduché zloženie a čistenie.

CENA TWR s DPH TLR s DPH
OK10 tubus25 255,00 € 306,00 € 255,00 € 306,00 €
OK14

tubus35

295,00 € 354,00 € 295,00 € 354,00 €

SVETLOVODY PRE PLOCHÉ STRECHY

svetlovod TCR je určený na prívod denného stvetla do domu s plochou strechou. Kompletná základná sada obsahuje komponenty pre montáž svetlovodu v dĺžke od 1,0 do 1,7 m. Svetlovod sa skladá z manžety z tvrdeného PVC s akrylátovou kupolou, pevného plechového tubusu s dvomi kolenami pre zalomenie. Kruhový difúzor je z interiéru vybavený akrylátovým dvojsklom.

CENA TCR s DPH
OK14 tubus 35cm 335,00 € 402,00 €
Velux svetlovod
Velux TCR 014

VELUX  SVETLÍKY

SVETLÍK CVP ELEKTRICKÝ

svetlíky VELUX umožňujú presvetliť obytné priestory pod plochou strechou. Svetlík CVP je diaľkovo ovládaný svetlík. Vstavaný dažďový senzor svetlík automaticky zatvorí keď začne pršať.

Ceny na vyžiadanie

obchod@nasastrecha.sk

SVETLÍK CVP MANUÁLNE OVLÁDANÝ

svetlíky VELUX umožňujú presvetliť obytné priestory pod plochou strechou. Svetlík CVP sa ovláda tyčou s možnosťou otvorenia pre vetranie o 11 cm.

Ceny na vyžiadanie

obchod@nasastrecha.sk

Montáž svetlovodov a svetlíkov VELUX

Firma Naša strecha zabezpečuje ako predaj svetlovodov a svetlíkov tak aj odbornú montáž.

svetlovod twr

VELUX

Spoločnosť VELUX sa neustále snaží o zlepšovanie životných podmienok v podkroví, ktoré by malo byť plné denného svetla a čerstvého vzduchu.
Výrobný sortiment spoločnosti preto tvoria rôzne typy strešných okien, svetlovody, rolety, žalúzie a montážne doplnky a ovládacie systémy. Spoločnosť poskytuje taktiež svetlíky a iné riešenia pre ploché strechy. 
Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v jedenástich krajinách sveta, a jej obchodné organizácie vo viac než 40 krajinách. Skupina zamestnáva približne desať tisíc pracovníkov.
Majiteľom skupiny je VKR Holding, ktorý vlastní rodina zakladateľa spoločnosti. Väčšina akcií holdingu patrí rôznym charitatívnim nadáciam spoločnosti VELUX.Spoločnosť má za sebou dlhú cestu, počas ktorej sa snažila napĺňať túžby zákazníkov po prirodzenom svetle a ventilácii. Obhliadnuc sa späť, história sa začala písať v roku 1941, kedy zakladateľ Villun Kann Rasmussen skonštruoval prvé strešné okno a prispel tým k možnosti zmeny tmavého neobývaného podkrovia na podkrovie plné svetla a čerstvého vzduchu. 
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993 a od roku 2009 je zastúpená i výrobným závodom Partizánske Building Components-SK s.r.o.

Velux logo
Strešné okno interér