CENA KRYTINY A MONTÁŽE – PÁR KROKOV K NACENENNIU

Pripravili sme pre vás formulár, ktorý stačí len vyplniť a následne ho k nám odoslať. My vám do 48 hodín na základe týchto informácií vypracujeme cenovú ponuku na vašu novú strechu alebo rekonštrukciu vašej starej strechy. Ak nerozumiete všetkým pojmom vyplňte len tie ktoré poznáte. My vás v prípade potreby budeme kontaktovať. Naša nezáväzná ponuka bude bez skrytých doplatkov. Ak nebudete niečomu rozumieť alebo budete potrebovať urobiť zmeny v podkladoch, dajte nám o tom vedieť.

Výpočet strechy
AKO ZAMERAŤ STRECHU

V prípade, že nie je k dispozícii projektová dokumentácia, je nutné strechu zamerať. Aké rozmery sú potrebné pre výpočet, nájdete na obr.1. (rozmery a, b, c , d, e, x, y, z). V prípade, že sú v ploche strechy prestupy (strešné okno, komín atď.) je potrebné okrem vyššie uvedených rozmerov uviesť aj rozmer otvorov a vzdialenosť od štítovej a odkvapovej hrany (obr.1). (rozmery i, f, h, g). K predbežnej kalkulácii strechy nám postačujú aj orientačné rozmery strechy a tvar. Pred objednaním je ale potrebné strechu mať zmeranú presne aby neprichádzalo k zbytočnému nadkladaniu alebo zbytočným odpadom.

Ak by ste aj tak mali problém dodať potrebné údaje, tak prídeme zamerať strechu za vás. Zameranie robia naši zaškolení klampiari a zamerať strechu Vám prídeme do 7 pracovných dní. Stačí si s nami len dohodnúť termín.

VÝPOČET CENY STRECHY