STRECHY V DOBRYCH RUKÁCH

Sledujte novinky a akcie na našej facebookovej stránke

https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/?ref=bookmarks

VAŠA STRECHA V NAŠICH RUKÁCH!

Spoločnosť Naša strecha je novovzniknuté strešné centrum, kde máte možnosť výhodného nákupu vašej strechy vďaka vysokokvalitnému poradenstvu, dobrým cenám, odbornej montáže, predĺženej záruky ako aj ďalším benefitom, ktoré vás čakajú pri vašej návšteve u nás. Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji, kde sme donedávna pôsobili hlavne ako montážna firma a od marca Naša strecha otvára aj strešné centrum.

Realizujeme montáž ako aj predaj plechových striech a pálenej škridle výrobcov Lindab, Blachotrapez, Terran a Bramac ako aj strešné okná značiek Velux a Fakro a komínové systémy Schiedel na novostavby ako aj rekonštrukcie.  Taktiež Vám zabezpečíme kompletnú dodávku materiálu k celkovej realizácii strechy v tých najlepších cenách.

Naša strecha je strešné centrum, ktoré vám poskytne vypracovanie cenovej ponuky zdarma na základe osobnej obhliadky a zamerania stavby.

Viac informácií o nás môžete získať aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/, kde Vás pravidelne informujeme o prebiehajúcich akciách našej spoločnosti.

NÁŠ TÍM

Pôvodný význam slova tím z anglického originálu je súdržnosť, čo je pre nás veľmi výstižné. Všetka naša snaha smeruje k jednému spoločnému cieľu, aby naši zákazníci boli spokojní s našimi produktami, prácou, službami a prístupom.

Našou snahou bolo od začiatku dať dokopy šikovných ľudí, ktorí svojimi zručnosťami, prístupom a odbornosťou budú zárukou kvalitnej práce a s ich výsledkom budete spokojní. Jednou z našich myšlienok je že spokojní zákazníci vedia podať najlepšie referencie a odporúčania o našej firme a to bude pre nás tá najkrajšia odmena.

U nás do toho zapadá ako kľúč do zámku pohodová atmosféra, radosť z práce a úsmev. A pokiaľ sa všetci, vrátane majiteľov, zamestnancov a zákazníkov usmievame, tak je to víťazstvo pre všetkých, nás ako aj vás. 

Jozef Suchoň ml. - predajca
Patrik Palenčár - klampiar
Krško
Jozef Krško - klampiar
klmapiar
Jozef Okša - klampiar
klmapiar
Tomáš Korfant - pokrývač, montáž krovov
Erik Krško - montážnik
Daddy foto
Jozef Suchoň st. - skladník, zásobovač
Gusto foto
Gustáv Tančár - montážnik
klmapiar
Luboš Gábriš - montážnik
Ford Gaqlaxy NS
Naša strecha - dodávka
montáž