STRECHY V DOBRYCH RUKÁCH

Sledujte novinky a akcie na našej facebookovej stránke

https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/?ref=bookmarks

VAŠA STRECHA V SPRÁVNYCH RUKÁCH!

Spoločnosť Naša strecha s.r.o. je strešné centrum, kde máte možnosť výhodného nákupu vašej strechy vďaka vysokokvalitnému poradenstvu, dobrým cenám, odbornej montáže, predĺženej záruky ako aj ďalším benefitom, ktoré vás čakajú pri vašej návšteve u nás. Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji, kde sme donedávna pôsobili hlavne ako montážna firma a v marci 2018 Naša strecha otvára aj strešné centrum.

Realizujeme montáž ako aj predaj klasických krovov, väzníkových krovov, plechových striech výrobcov Lindab, Blachotrapez a pálenej škridle výrobcov  Bramac a Terran ako aj strešné okná značiek Velux a Fakro na novostavby ako aj rekonštrukcie.  Taktiež Vám zabezpečíme kompletnú dodávku materiálu k celkovej realizácii strechy v tých najlepších cenách.

Naša strecha je strešné centrum, ktoré vám poskytne vypracovanie cenovej ponuky zdarma na základe osobnej obhliadky a zamerania stavby.

Viac informácií o nás môžete získať aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/, kde Vás pravidelne informujeme o prebiehajúcich akciách našej spoločnosti.

NÁŠ TÍM

Pôvodný význam slova tím z anglického originálu je súdržnosť, čo je pre nás veľmi výstižné. Všetka naša snaha smeruje k jednému spoločnému cieľu, aby naši zákazníci boli spokojní s našimi produktami, prácou, službami a prístupom.

Našou snahou bolo od začiatku dať dokopy šikovných ľudí, ktorí svojimi zručnosťami, prístupom a odbornosťou budú zárukou kvalitnej práce a s ich výsledkom budete spokojní. Jednou z našich myšlienok je že spokojní zákazníci vedia podať najlepšie referencie a odporúčania o našej firme a to bude pre nás tá najkrajšia odmena.

U nás do toho zapadá ako kľúč do zámku pohodová atmosféra, radosť z práce a úsmev. A pokiaľ sa všetci, vrátane majiteľov, zamestnancov a zákazníkov usmievame, tak je to víťazstvo pre všetkých, nás ako aj vás. 

Jozef Suchoň ml. - predajca
Patrik Palenčár - klampiar
Janík
Radoslav Janík - predajca, rozpočtár
klmapiar
Jozef Okša - klampiar
klmapiar
Tomáš Korfant - pokrývač, montáž krovov
Krško
Jozef Krško - klampiar
Daddy foto
Jozef Suchoň st. - skladník, zásobovač
Gusto foto
Gustáv Tančár - montážnik
Erik Krško - montážnik
Ford Gaqlaxy NS
Naša strecha - dodávka
montáž