O NÁS
Barber

vaša strecha

V SPRÁVNYCH RUKÁCH!

Spoločnosť Naša strecha s.r.o. je strešné centrum, kde máte možnosť výhodného nákupu vašej strechy vďaka vysokokvalitnému poradenstvu, dobrým cenám, odbornej montáže, predĺženej záruky ako aj ďalším benefitom, ktoré vás čakajú pri vašej návšteve u nás. Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji, kde sme donedávna pôsobili hlavne ako montážna firma a v marci 2018 Naša strecha otvára aj strešné centrum.

About
o nás
Čím sa zaoberáme?

Realizujeme montáž ako aj predaj klasických krovov, väzníkových krovov, plechových striech výrobcov Ruukki, Blachotrapez, Lindab a pálenej škridle výrobcov Bramac, Creaton a Terran ako aj strešné okná značiek Velux a Fakro na novostavby ako aj rekonštrukcie. Taktiež Vám zabezpečíme kompletnú dodávku materiálu k celkovej realizácii strechy v tých najlepších cenách.

Naša strecha je strešné centrum, ktoré vám poskytne vypracovanie cenovej ponuky zdarma na základe osobnej obhliadky a zamerania stavby.

Viac informácií o nás môžete získať aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/, kde Vás pravidelne informujeme o prebiehajúcich akciách našej spoločnosti

Image not availableO NÁS
Predaj
Image not availableO NÁS
Montáž
O NÁS
Slide
Obchodné oddelenie
O NÁS
Jozef Suchoň
predajca
Janík
Radoslav Janík
rozpočtár
Slide
Logistika a sklad
O NÁS
Patrik Palenčár
predajca
Daddy foto
Jozef Suchoň st.
skladník, zásobovač
O NÁS
Slide
Pokrývači
O NÁS
Jozef Krško
Pokrývač
O NÁS
Jozef Okša
klampiar
O NÁS
Tomáš Korfant
tesár, pokrývač
Slide
O NÁS
Juraj Križan
tesár, pokrývač
O NÁS
Adrián Stražay
montážnik
O NÁS
Peter Somorovský
montážnik, pokrývač
Slide
Ford Gaqlaxy NS
O NÁS