Trend

Plechová škridla Trend

 

Plechová strešná krytina patrí medzi najčastejšie používané strešné krytiny v obytných, sakrálnych, hospodárskych a verejných budovách. Krytiny
s našej ponuky boli navrhnuté podľa klasickej škridly a spájajú v sebe tradíciu a modernosť. Zákazníci si ich vyberajú čoraz častejšie nielen pri
rekonštrukciách, ale aj na novostavby.
Najvyššiu kvalitu celej strechy zaručuje kompletný systém doplnkov, klampiarskych výrobkov, hladkých plechov, tesnení a spojovacieho materiálu.

 

Technické údaje:

Celková šírka: ~1215 mm
Skutočná šírka pokrytia: 1165 mm
Hrúbka hotového výrobku (oceľ): 0,5 mm
Výška stupňa – odskoku krytiny: 30 mm
Hĺbka profilu: 10 mm
Dĺžka stupňa – Modul: 350 mm
Dĺžka plechovej tabule: 720 mm
Trend

Súbory na stiahnutie

Trend

Bezchybné spracovanie a dokonalý vzhľad.

Škridlová krytina TREND – skromná elegancia a nekonvenčný charakter je kombináciou, ktorá poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov. Je to bezchybné spracovanie a dokonalý vzhľad.

TREND je ekonomické a moderné riešenie, ktoré dokáže zaujať svojou dokonalou, plochou a harmonickou formou.

Možnosti, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné, prekvapia už v štádiu návrhu. Plochá škridlová krytina sa rovnako dobre osvedčí na menej skomplikovaných, či tiež zložitejších strechách. Trend poskytuje pútavý vizuálny efekt. Nová škridlová krytina sa charakterizuje jednoduchou montážou. Nízky profil zaručuje širokú kryciu plochu, čo pozitívne ovplyvňuje spotrebu produktu.

Trend vykazuje vynikajúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu si krytina zachováva bezchybný a estetický vzhľad.

V závislosti od zvoleného typu náteru sa na dvojmodulovú škridlovú krytinu Trend udeľuje záruka do 55 rokov.